Budujemy zgodnie z Ustawą Deweloperską.

To Ustawa o ochronie praw nabywców lokali mieszkalnych i domów jednorodzinnych wprowadzona w Polsce w dniu 29 kwietnia 2012 r.

Wszystkie inwestycje, których sprzedaż rozpoczęła się po wejściu w życie Ustawy Deweloperskiej są nią objęte w 100%. Podobnie i Osiedle Słowackiego Park. W praktyce, po podpisaniu Umowy Deweloperskiej, oznacza to dla klienta większe bezpieczeństwo jego środków finansowych. Ich gwarantem na czas budowy poprzez rachunek powierniczy jest bank. Wypłaca on kolejne transze dopiero po ukończeniu kolejnych etapów budowy.

Transparentne finansowanie.

Inwestycja Słowackiego Park budowana jest ze środków własnych inwestora, stąd nie ma żadnych obciążeń hipotecznych. Dział IV Ksiąg Wieczystych wolny jest od wszelkich wpisów. Świadczy to o większym bezpieczeństwie dla naszych Klientów, ponieważ nie jesteśmy finansowo zależni od Banków, nie ma więc obawy związanej z nieotrzymaniem przez nas środków na dalsze prowadzenie inwestycji.

Pomagamy w kredytach.

Ponieważ posiadamy umowy partnerskie z Bankami, procedura otrzymania kredytowania jest o wiele prostsza i szybsza. Dzieje się tak, ponieważ Banki z którymi współpracujemy dokonały wcześniejszej szczegółowej analizy zarówno nas jako inwestora jak i samej inwestycji, pozostaje więc jedynie analiza sytuacji Klienta.

Jak wyglądają formalności?

Zwykle wstępna analiza to kilkanaście podstawowych pytań, o sytuację życiową, wiek, dochód, warunki otrzymywania dochodu, inne zobowiązania bankowe i comiesięczne wydatki. Na tej podstawie pracownik banku jest w stanie dokonać wstępnej analizy.

income-tax-491626_1280

Masz pytania dotyczące Parku Słowackiego? Nasi konsultanci czekają (48) 531-310-131

Back to Top