Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna.

Witruwiusz, O architekturze ksiąg dziesięć

Zaprojektowane przez Simple Architecture Osiedle Słowackiego Park zostanie wybudowane w dwóch etapach. Pierwszy z nich zakłada powstanie ponad 70 mieszkań w pięciokondygnacyjnych budynkach. Każde z nich, od kawalerki, po największe apartamenty, zostało równie starannie przemyślane. Pod uwagę wzięliśmy nie tylko wygodę, ale i trwałość naszych rozwiązań i jak najniższe koszty utrzymania w przyszłości.

entrepreneur-593378_1280

Dobrze zaprojektowane.

Architektura Osiedla Słowackiego Park czerpie inspirację z modernizmu, technologicznie zaś z najnowszych trendów i rozwiązań w budownictwie mieszkaniowym. Już na etapie projektowania uwzględniliśmy użycie sprawdzonych przez nas na poprzednich inwestycjach rozwiązań i materiałów, które nie tyle spełniają współczesne normy budownictwa, ale znacznie je przewyższają. To daje nam pewność, że Osiedle będzie piękne i trwałe, a wykorzystane przy jego budowie materiały zapewnią mieszkańcom oszczędne i ekonomiczne mieszkanie.

construction-worker-569149_1280

Użyteczny, czyli przemyślany.

Dla nas każdy metr kwadratowy mieszkania jest równie skrupulatnie przemyślany, niezależnie od tego, czy jest to mała kawalerka, czy duże, wielopokojowe mieszkanie. Mając na uwadze przede wszystkim przyszłych mieszkańców uwzględniliśmy wiele praktycznych rozwiązań, takich jak odpowiedniej grubości ściany i drzwi które zapewnią odpowiednią izolację akustyczną, wysokie okna typu portfenetr zapewniające bardzo dobre doświetlenie każdego pomieszczenia i zewnętrzne rolety sterowane elektrycznie. Dla zwiększenia komfortu zrezygnowaliśmy z zajmujących cenne miejsce kaloryferów na rzecz nowoczesnego ogrzewania podłogowego. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie przeznaczyliśmy też w podziemnej kondygnacji nie tylko miejsce na przestrzeń garażową, ale także na komórki lokatorskie.

Piękno tkwi w prostocie.

Słowackiego Park wpisuje się idealnie w naszą politykę budowania prorodzinnego. Bryła budynku jest regularna, uporządkowana i minimalistyczna. Dla większości mieszkań zaprojektowane są tu narożne balkony dostępne z dwóch pomieszczeń na raz. Charakterystyczne jest też wycofane względem fasady ostatnie piętro z dużymi tarasami. Całe osiedle zostanie też ogrodzone, a wokół budynków nie zabraknie zieleni.

Masz pytania dotyczące Parku Słowackiego? Nasi konsultanci czekają (48) 531-310-131

Back to Top